2014-06-02

Udział Prezesa Zarządu w drugim posiedzeniu Zespołu ds. aktywizacji społecznej i zawodowej w MPiPS

Prezes Zarządu brał udział w drugim posiedzeniu Zespołu ds. aktywizacji społecznej i zawodowej w MPiPS.
2014-05-21

Rozmowa Prezesa Zarządu z Dyrektorem Departamentu Integracji Społecznej w MPiPS

Prezes Zarządu przeprowadził rozmowę z Dyrektorem Departamentu Integracji Społecznej w MPiPS na temat sytuacji samorządowej domów pomocy.
2014-05-18

Udział Członków Stowarzyszenia w konferencji Państw Nadbałtyckich.

Grupa dyrektorów domów pomocy społecznej z całej Polski, Członków Stowarzyszenia, brała udział w konferencji Państw Nadbałtyckich, która odbyła się w miejscowości Narva Joesuu (Estonia).
2014-05-14

Udział Sekretarza Stowarzyszenia w inauguracyjnym Spotkaniu Zespołu ds. aktywizacji społecznej i zawodowej.

Sekretarz Stowarzyszenia, Pani Ewa Bombała, brała udział w inauguracyjnym Spotkaniu Zespołu ds. aktywizacji społecznej i zawodowej, który został powołany podczas obrad Okrągłego Stołu "Jak wspierać osoby niepełnosprawne?".
2014-04-11

Przesłanie odpowiedzi na pismo do Ministerstwa Zdrowia przez Zarząd Krajowego Stowarzyszenia.

Zarząd Krajowego Stowarzyszenia przesłał do Ministerstwa Zdrowia odpowiedź i własne stanowisko na pismo dotyczące dostępności mieszkańców domów pomocy społecznej do przysługujących im świadczeń opieki zdrowotnej.
2014-04-10

Udział Prezesa Zarządu Krajowego w spotkaniu liderów organizacji – członków koalicji: „Na pomoc niesamodzielnym”.

Prezes Zarządu Krajowego brał udział w spotkaniu liderów organizacji – członków koalicji: "Na pomoc niesamodzielnym", które odbyło się w Senacie RP.
2014-02-07

Krajowy Zjazd Delegatów odbędzie się w Bornem Sulimowie w dniach 25-27.06.2014.

Prezes Zarządu Krajowego podczas rozmowy z organizatorem Walnego Zebrania Stowarzyszenia w roku 2014 ustalił, że Krajowy Zjazd Delegatów odbędzie się w Bornem Sulimowie w dniach 25-27.06.2014.
2014-01-08

Utworzenie Regionu Zachodniopomorskiego.

Na wniosek osób deklarujących przystąpienie do Stowarzyszenia, Zarząd Krajowy podjął uchwałę o utworzeniu Regionu Zachodniopomorskiego
2013-12-18

Prezes Zarządu w imieniu członków Stowarzyszenia brał udział w spotkaniu zorganizowanym w DPS Skęczniew.

Okazją do spotkania był fakt przejścia na emeryturę Dyrektora placówki kol. Kazimierza Jasińskiego – członka Krajowej Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia. W imieniu Stowarzyszenia Prezes wręczył bohaterowi uroczystości pamiątkowy list gratulacyjny oraz bukiet kwiatów.
2013-12-03

W dniach 02-03.12.2013 Członkowie Zarządu brali udział w spotkaniu dyrektorów domów pomocy społecznej z terenu województwa wielkopolskiego i lubuskiego.

Spotkanie odbywające się w Mikorzynie k. Konina swoim udziałem zaszczycił senator R.P. Mieczysław Augustyn. Spotkanie zdominował temat trudnej sytuacji placówek oraz braku perspektyw rozwoju w nowych programach pomocowych z UE.