2015-04-24

Utworzenie Regionu Dolnośląskiego Stowarzyszenia

24 kwietnia 2015 r. powstał Rejon Dolnośląski Stowarzyszenia. Na zebraniu założycielskim w Kłodzku został wybrany Prezes Regionu. Została nim kol. Emilia Bogusiewicz, dyrektor DPS w Nowej Rudzie.
2015-02-19

Udział V-ce Prezesa Stowarzyszenia w spotkaniu w Senacie RP

19 lutego 2015 r. V-ce Prezes Zarządu wziął udział w spotkaniu w Senace RP. W spotkaniu uczestniczyli pracodawcy z sektora pomocy społecznej i ochrony zdrowia.
2014-12-11

Udział Członków Zarządu i Stowarzyszenia w konferencji „Pomoc osobom niesamodzielnym – prezentacja projektu ustawy”

11 grudnia 2014 r. Członkowie Zarządu i Stowarzyszenia wzięli udział w konferencji w Sejmie RP dotyczącej ustawy o osobach niesamodzielnych. Organizatorem konferencji była koalicja "Na pomoc niesamodzielnym" przy aktywnym wsparciu Zarządu Krajowego Stowarzyszenia.
2014-11-13

Zarząd Stowarzyszenia otrzymał petycję Koalicji "Na Pomoc Niesamodzielnym"

Zarząd Stowarzyszenia otrzymał petycję Koalicji "Na Pomoc Niesamodzielnym" w sprawie podjęcia działań dla poprawy sytuacji osób niesamodzielnych ich opiekunów.
2014-10-30

Udział Prezesa Zarządu w spotkaniu z Grupą Roboczą w Senacie RP

Prezes Zarządu uczestniczył w Senacie RP w spotkaniu z Grupą Roboczą, która zakończyła pracę nad ustawą o osobach niesamodzielnych.
2014-10-24

Udział V-ce Prezesa Zarządu w spotkaniu dyrektorów DPS, ZOL w Ciechocinku

W dniach 22-24.10.2014 r. V-ce Prezes Zarządu uczestniczył w spotkaniu dyrektorów DPS, ZOL w Ciechocinku. Spotkanie dotyczyło sytuacji w placówkach, zagrożeń wynikających z pogarszającej się kondycji finansowej pomocy społecznej i resortu zdrowia.
2014-09-27

Udział V-ce Prezesa Zarządu w posiedzeniu Zarządu E.D.E. w Szwajcarii

V-ce Prezes Zarządu brał udział w Szwajcarii w posiedzeniu Zarządu E.D.E. W wyniku intensywnych zabiegów promocyjnych oraz złożenia odpowiedniej aplikacji XV Kongres E.D.E. (Europejski Kongres Dyrektorów Domów Pomocy Społecznej) odbędzie się jesienią 2017 roku w Polsce. Miejscem obrad kongresu będzie Toruń - stolica polskiej opieki długoterminowej.
2014-09-25

Udział Prezezsa i V-ce Prezesa w XVII Międzynarodowej Konferencji Opieki Długoterminowej w Toruniu

W dniach 23-25.09.2014 r. Prezes oraz V-ce Prezes zarządu brali udział w XVII Międzynarodowej Konferencji Opieki Długoterminowej w Toruniu.
2014-06-27

W dniach 25-27.06.2014 odbyło się walne Zebranie Delegatów Stowarzyszenia w Bornem Sulinowie

W kompleksie Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie odbyło się Walne Zebranie Delegatów naszego Stowarzyszenia.
2014-06-17

Udział Członków Stowarzyszenia w konferencji „Forum 55 Plus – kierunki Rozwoju Rynku Senioralnego w Polsce”

Członkowie Stowarzyszenia brali udział w konferencji: „Forum 55 Plus – kierunki Rozwoju Rynku Senioralnego w Polsce”, która odbyła się w Konstancinie – Jeziora.